Profesjonalna opieka nad grobem

Sprzątanie grobów Kraków - usługa na miarę waszych potrzeb.

Oblicze pomników zmarłych krewnych jest wyrazem naszego szacunku. Często niestety nie mamy chwili, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli groby zlokalizowane są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Szczególne trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pożegnaliśmy w miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami na pewno nie znajdziemy czasu. Nie oznacza to jednak, że pomniki są skazane na to, by pozostać brudne – świetnym wyjściem będzie wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na taką usługę decydują się nie tylko osoby, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów specjalizujących się w tym firm nietrudno znaleźć także emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich bliskich zwyczajnie nie mogą sobie pozwolić. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami nierzadko oferują również inne usługi, takie jak montaż siedzeń oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, które trzeba opłacić pracownikom czuwającym nad grobami naszych najbliższych są bardzo zróżnicowane. Zależne są przede wszystkim od rodzaju pomocy – jeśli zlecamy tylko pojedyncze sprzątanie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy natomiast zależy nam, by firma czyściła nagrobek co trzydzieści dni, powinniśmy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 złotych rocznie. Pamiętajmy, iż stawki uzależnione są także od rozmiarów grobów, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Nasz adres:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]