Tani parking przy lotnisku – miejsce zarezerwuj online

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o parkingi Kraków lotnisko, uzyskasz na https://pandaparking.pl.

Główne zalety podróży lotniczych, które spowodowały, iż tego rodzaju wyprawy zdobyły olbrzymie uznanie, to możliwość trafienia nawet w najbardziej odległe zakątki naszego globu, wygoda oraz szybkość. Podróż, której częścią jest przelot, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dojechania do portu lotniczego – a mnóstwo podróżnych w tym celu musi przecież przejechać setki kilometrów. Tak sporą odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym autem rozwiąże znalezienie dobrego parkingu w pobliżu lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe przeloty.

Monitorowany parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z portu lotniczego w Balicach mogą śmiało zorganizować swoją podróż tak, aby do lotniska dotrzeć swoim samochodem. Na miejscu mogą zostawić go na prywatnym parkingu położonego niedaleko od samego lotniska. Taki parking zapewnia kompleksową ochronę pojazdu, dlatego też w czasie podróży nie muszą oczywiście się o niego martwić. Nad bezpieczeństwem naszych czterech kółek czuwać będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi sieć kamer. Skorzystanie z usług parkingu ułatwia możliwość telefonicznej rezerwacji, dzięki czemu nie trzeba martwić się, że po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie auta. Parking jest ponadto w całości utwardzony, co jest ogromnie ważne podczas silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Kraków-Balice – możesz liczyć na asystę jego obsługi

Decydując się na skorzystanie z usług parkingu strzeżonego w pobliżu portu lotniczego możemy liczyć też na wiele udogodnień, dzięki którym podróż odbędzie się bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia sposobność skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Dodatkowo kierowcy mogą uzyskać asystę personelu parkingu w wielu sytuacjach, jak np. ujście powietrza w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Nasz adres:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]