Tracisz ciepło w mieszkaniu? Czas na serwis okien

Na https://www.serwismeteo.pl zamówisz serwis okien.

Regularnie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i zapobiegnie stracie ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona profesjonalny serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego typu wypaczenia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie oddziałują również czynniki atmosferyczne – ekstremalny żar i mróz, opady czy promieniowanie słoneczne. Regularny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile proste działania, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac musimy zatrudnić serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w lecie, dbają o stosowną izolację termiczną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Profesjonalny zespół serwisu okien wykona również wymianę szyby w oknie.

Czemu warto korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala zmniejszyć utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i gwarantuje domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła. Zawodowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez założenie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]