W czym może pomóc profesjonalny coaching kariery?

Nie czekaj! Sprawdź świetną ofertę coachingu kariery w dobrej cenie.

Profesjonalne doradztwo zawodowe pomoże odkryć swoje mocne strony oraz wykorzystać skryty potencjał. Czy warto rozwijać swoje umiejętności zawodowe? Na czym współcześnie polega coaching kariery?

Coaching kariery – ćwiczenia z autoprezentacji oraz profesjonalne przygotowanie dokumentów oraz szkolenia z autoprezentacji

Coaching kariery zrealizowany z profesjonalnym doradcą zawodowym pomaga nie tylko osobom, które dopiero wchodzą na rynek pracy, ale też wieloletnim pracobiorcom, którzy przygotowują się do przejścia do nowej pracy, lękają się transformacji na rynku albo chcą przebrnąć przez restrukturyzację w firmie. Profesjonalny coach kariery wspiera na wielu płaszczyznach – uczy jak przyszykować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zwycięsko przebrnąć proces rekrutacji oraz jak kształtować tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, które przydają się w życiu zawodowym. Doradca zawodowy zajmuje się także pomocą w poprawnym opracowaniu dokumentów, na przykład CV, portfolio projektów lub listu motywacyjnego, tak, by wzbudziły zainteresowanie u ewentualnych pracodawców, a przez to podniosły prawdopodobieństwo, iż kandydat zostanie dopuszczony do następnych etapów rekrutacji. Równie istotne jest też szkolenie z autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, na który zwracają uwagę pracownicy działów HR.

Kto może skorzystać z oferty coachingu kariery?

Planujesz zmienić specjalizację, jednak nie wiesz, jaka praca da Ci wysokie zarobki i równolegle satysfakcję? A może chcesz sterować swoją karierą zawodową tak, żeby ostatecznie odnieść sukces na rynku pracy? Coaching kariery spowoduje, że poznasz swoje słabsze oraz mocne cechy, zaczniesz korzystać czające się w Tobie możliwości i odnosić sukcesy zawodowe. Kompetentny doradca zawodowy wspomoże także kierowników wysokiego stopnia tudzież innych wysoko kwalifikowanych specjalistów, którzy potrzebują fachowych konsultacji. Zanim dojdzie do pierwszego spotkania dochodzi do wyznaczenia potrzeb doradczych – to wtedy uzgadnia się, czego oczekuje uczestnik, jakiej pomocy potrzebuje i jaka liczba konsultacji z coachem kariery pozwoli osiągnąć zamierzony cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]