kufry motocyklowe

Jakie kufry do motocykla wybrać

Nie ma znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich wypraw motocyklowych, czy na motocyklu dojeżdżasz do miejsca pracy – pewno nagminnie musisz przetransportować jakiś bagaż, a jak pewnie wiesz, nie zawsze jest to banalne. Co poniektóre przedmioty z pomyślnością przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w największym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na przewóz bagażu będzie kufer na motor. Jakkolwiek jaki kufer na motor wybrać?

Kufry motocyklowe – warianty / Kufry na motor – rodzaje / Kufry do motocykla – odmiany / Wersje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne oraz boczne. Kufer na motocykl centralny to taki kufer, jaki jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast instaluje się po jego lewej oraz prawej stronie.
Oba rodzaje kufrów mają swoje plusy. Kufry centralne są o wiele bardziej pojemne i stabilne, a na dodatek – po zamontowaniu na nie właściwej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy pasażera.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, możesz je kupić pojedynczo lub od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, wskutek tego nim dokona się kupna, należałoby zapoznać się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i kupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym oczekiwaniom.

Kufry na motocykl marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie powinieneś wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz jednocześnie oba warianty, a to pozwoli Tobie przewieźć jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując definitywnego doboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie tylko na cechy produktu, jakkolwiek również na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na ogromne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz oszałamiający stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe i funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Nasz adres:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]